Grozījumi! Pārtraukta treniņu norise iekštelpās no 21.12.-11.01.2021.

18.12.2020.

Ministru kabineta 2020. gada 17. decembra sēdē tika pieņemti  “Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumā Nr. 655 „Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”” (turpmāk – MK rīkojums).

Saskaņā ar MK rīkojumu ar 21.decembri līdz 11.janvārim tiek pārtraukta sporta treniņu (nodarbību), tai skaitā individuālo apmeklējumu, norise iekštelpās (izņemot MK rīkojuma 5.17.3. apakšpunktā minētajām personām – Latvijas izlašu sportistiem, Latvijas Olimpiskās vienības un Latvijas Paralimpiskās vienības sportistiem un profesionāliem starptautisko un augstāko līgu komandu sportistiem).

Ārtelpās paliek esošais regulējums (tai skaitā arī attiecībā uz profesionālās ievirzes sportā un interešu izglītības sportā programmu īstenošanu) –  joprojām vienā treniņgrupā vienlaikus organizēti drīkst pulcēties ne vairāk kā 10 personas (neieskaitot sporta speciālistus un sporta darbiniekus), kā arī nedrīkst izmantot ģērbtuves. Jāievēro jau iepriekš noteiktā papildus prasības ārtelpām – ne vairāk kā 20 % no maksimāli iespējamā cilvēku skaita, ko pieļauj konkrētās vietas infrastruktūra.

Sporta treniņu (nodarbību) norises vietās ārtelpās darbu uzsāk ne agrāk kā plkst. 6.00 un beidz ne vēlāk kā plkst. 20.00.

Ierobežojumi noteikti sporta inventāra nomai, kas nebūs atļauta iekštelpās (attiecīgi, piemēram, kalnu slēpošanas bāzēs slēpošanas inventāru saņemt un nodot varēs tikai ārtelpās, bet ne ejot iekšā inventāra mājās).

Sacensību regulējums paliek esošais – tikai augstākā līmeņa sporta sacensības izolētā veidā un bez skatītājiem.

Joprojām gan treniņi un sacensības attiecībā uz augstāko līgu komandu sporta spēļu profesionāliem sportistiem attiecas tikai uz tiem, kam tā ir pamata nodarbošanās un kas NAV nodarbināti ārpus konkrētās sporta komandas. Šis NAV laiks, kad faktiski amatieriem, bet kas spēlē augstākajās līgās, būtu jānāk kopā, jātrenējas un jāspēlē.

Ar MK rīkojumu var iepazīties tīmekļvietnē: 

 https://www.vestnesis.lv/op/2020/244B.1#Covid19LV

 

Atceramies, ka ierobežojumu mērķis ir īsā, saspringtā laikā samazināt Covid-19 izplatību. Būtiskākie principi, lai mēs katrs ar savu rīcību un  visi kopā uzveiktu Covid-19 izplatību:

-        Nepulcēties un distancēties,

-        Sargāt sevi un līdzcilvēkus,

-        Stingri izvērtēt riskus.      

 

ĀBJSS turpina treniņus ārā līdz 10 personām(ne visiem audzēkņiem treniņi notiks līdz 2021.gada 11.janvārim), notiks treniņi arī tiešsaistē vai tiks uzdoti uzdevumi attālinātām nodarbībām. Treneri regulāri informē savas grupas par treniņu norisi, esamību vai neesamību.

Jautājumu gadījuma sazināties ar treneri vai skolas administrāciju: +371 27746508

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu