INFORMĀCIJA PAR UZŅEMŠANU ĀBJSS

12.08.2021.
UZŅEMŠANA 2021./2022. mācību gadam

Ar 2.septembri ĀBJSS atsākas nodarbības. Iespēju robežās un sekojot mācību plānam, kā arī noteiktajiem ierobežojumiem, nodarbības notiks kā ārā, tā iekštelpās.

Treneri jūs iepazīstinās ar jauniem nodarbību laikiem, iespējams būs kādas izmaiņas treniņu norises vietā, laikos vai treniņu organizācijā, ievērojot valstī noteiktos drošības un infekciju slimības Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. Aicinām būt saprotošiem un ievērot treneru dotos norādījumus.

UZMANĪBU!

Lūdzam gatavot ārsta zīmi, ka bērns var piedalīties paaugstinātas fiziskās slodzes sporta nodarbībās. OBLIGĀTI!!!

Zīme no ģimenes ārsta visiem audzēkņiem līdz 10 gadu vecumam, un no 10 gadu vecuma, kam nav izieta padziļinātā veselības pārbaude (jeb sporta dispansers) iepriekšējā mācību gadā(2020. vai 2021.gada ietvaros, derīga gadu). Kamēr nav izieta padziļinātā veselības pārbaude, ierašanās uz nodarbībām jaunajā mācību gadā ar ģimenes ārsta zīmi.

Par padziļināto veselības pārbaudi ĀBJSS sūta pieteikumu Sporta medicīnas centram katru gadu decembrī, piesakot skolas audzēkņus, kuriem jāpameklē veselības pārbaude gada garumā (pārbaudi apmaksā no valsts budžeta līdzekļiem). Audzēkņi, kas veselības pārbaudi vēl nav izgājuši, bet jau pagājušā gadā bija pilni 10 gadi, lūdzam pieteikties pārbaudei šeit: https://www.bkus.lv/lv/content/mediciniskas-parbaudes-sanemsanas-un-pieraksta-kartiba

 

Par ATSKAITĪŠANU no Sporta skolas

Ja vēlaties atskaitīt bērnu no kāda sporta veida (turpmāk neapmeklēs nodarbības), ir jāiesniedz iesniegums par atskaitīšanu no Sporta skolas, iesniedzot to personīgi vai sūtot uz e-pastu, norādot informāciju par bērnu un sporta veidu.

 

ATGĀDINĀM, KA IESNIEGUMS PAR ATLAIDES PIEŠĶIRŠANU(JĀIESNIEDZ KATRU MĀCĪBU GADU)

Iesniegums ATLAIDES saņemšanai (daudzbērnu ģimenēm, maznodrošināto ģimeņu bērniem vai bērniem ar invaliditāti) jāiesniedz Ādažu novada domes klientu apkalpošanas centrā vai mājas lapā www.epakalpojumi.lv, iesniegumu, kas adresēts iestādei Ādažu novada dome. Vairāk informācijas: https://www.adazi.lv/pakalpojumi/gimene-un-berni/atlaides-pulcinu-unvai-lidzfinansejuma-maksajumiem-pasvaldibas-izglitibas-iestades/

Iesniegums jāiesniedz nekavējoties (septembra sākumā), ja vēlaties, lai atlaide tiktu piešķirta jau ar SEPTEMBRA mēnesi.

 

PAR UZŅEMŠANU

Par jaunu audzēkņu uzņemšanu un iekšējiem kārtības noteikumiem informācija sekos ĀBJSS mājas lapā:abjss.lv

Līgumu parakstīšana laikā no15.09.- 24.09. ĀBJSS administrācijā Gaujas ielā 30. Ieeja Sporta centrā laikā: pirmdien, trešdien, piektdien 8:15-13:00, otrdien, ceturtdien 15-19:00.

No 02.09. līgumu iesniedzamos dokumentus varēs atrast arī mājas lapā, sadaļā UZŅEMŠANA. Ir iespēja tos aizpildīt, izdrukāt un iesniegt skolā jau sagatavotus (reizē ar pārējiem iesniedzamajiem dokumentiem) vai parakstīt ar elektronisko parakstu (nosūtot uz administrācijas e-pastu, līgumam visu nepieciešamo informāciju)

 

JAUNIEM AUDZĒKŅIEM

Nākot slēgt līgumu ar Sporta skolu, lūdzam ņemt līdzi iesniedzamos dokumentus:

  • ārsta zīme, ka bērns var piedalīties paaugstinātas fiziskās slodzes sporta nodarbībās. OBLIGĀTI!!!
  • bērna fotogrāfija 3x4cm, uzņemta uz neitrāla fona un aktuālā vecumā. Varēs nosūtīt arī e-pastā.

Uz tikšanos jaunajā mācību gadā! Veselību!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu