Par ierobežojumiem treniņu procesā no 11.10.2021.

Par ierobežojumiem Sporta skolas nodarbību procesā no 11.10.2021. (pēc MK 720)

2021.gada 28.septembrī Ministru kabinets pieņēma jaunus Ministru kabineta noteikumus Nr.662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” (turpmāk – Noteikumi), kas nosaka virkni epidemioloģiskās drošības pasākumu, kas veicami, lai ierobežotu Covid-19 infekcijas izplatību. Šie noteikumi aizstāj Ministru kabineta 2020.gada 9.jūnija noteikumus Nr.360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai". Savukārt 2021.gada 8.oktobrī Ministru kabinets izdeva rīkojumu Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”.

Kas vissvarīgāk attiecas uz Sporta skolas treniņu norisi:

  • Nodarbības iekštelpās, arī baseinā, no 11.10.2021. notiek vakcinētiem/pārslimojušiem audzēkņiem no 12 gadu vecuma.

 

  • Pirmsskolai, audzēkņiem līdz 11 gadu vecumam ieskaitot, nodarbības notiek ārā.

 

  • Sacensībās piedalās tikai vakcinētie vai ar pārslimošanas sertifikātu. Sacensībām ir jābūt federācijas kalendārā. Ir tikai 1 izņēmums - LČ, EČ, PČ dalībnieks ar pašu apmaksātu testa rezultātu.

 

  • Ģērbtuves izmanto vakcinētie/pārslimojušie, kas drīkst trenēties iekštelpās(tātad 12+), tikai stingri, pēc pieļaujamā cilv.skaita telpā(uz durvīm tiks izlikti paziņojumi). Maskas lieto visi telpās(vakcinētie arī), tikai audzēkņi nodarbības laikā iekštelpās drīkst novilkt masku.‼️Ģērbtuves pirmsskola un visi līdz 11gadu vec. drīkst izmantot pa 1, nepieciešamības gadījumā, īpaši neuzkavējoties iekštelpās.

 

  • Cilvēku skaita ierobežojumi telpās paliek iepriekšējie.

 

  • Nodarbības notiek pa treniņgrupām, kā līdz šim.

 

PRECIZĒJAM (ar īpašu atbildību)!

 

  • 42.1.2.(MK 720) paredz, ka ar Covid 19 testa rezultātu iekštelpās var trenēties individuāli 1:1, 1 mājsaimn.ietvaros vai 1 klases(skolas burbulī) ietvaros. Šie noteikumi neattiecas uz pirmsskolas bērniem.

 

  • Pirmsskolas vecuma bērni vairs netiek testēti. Nodarbības tikai ĀRĀ.

 

MK 720: https://likumi.lv/ta/id/326729-par-arkartejas-situacijas-izsludinasanu

 

ĀBJSS ADMINISTRĀCIJA

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu