Peldētāji Anabella un Andrejs iekļauti Latvijas izlases pamatsastāvā!

10.01.2023.

Pirmo reizi Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skolas vēsturē divi peldētāji – Andrejs Gordejevs un Anabella Veržbicka – iekļauti 2023. gada Latvijas izlases pamatsastāvā jauniešu grupā. Vienlaikus tas apliecina, ka jauniešu konkurencē Latvijā Anabella ir ātrākā 200m un Andrejs 400m peldējumā brīvajā stilā.

 

“Latvijas izlases pamatsastāvā jauniešu grupā gada sākumā apstiprināti 10 jaunieši no visas Latvijas. Tas, ka gada sākumā no Ādažiem ir divi peldētāji, ir milzīgs sasniegums. Rezultāts veidojas no paša sportista ieguldītā darba un attieksmes, liels paldies visiem treneriem, kas palīdzējuši sasniegt vairāk. Paldies vecākiem, jo bez viņu atbalsta sasniegtais nebūtu iespējams,” stāsta treneris Pāvels Murāns. “Otrā atlases kārta notiks pavasarī un ticu, ka izlases sastāvu papildinās arī Kristaps Čilipāns.”

 

Apkopojot ĀBJSS sportistu sniegumu 2022. gadā, labākos rezultātus uzrādījuši Anabella Veržbicka, Andrejs Gordejevs un Kristaps Čilipāns. Nozīmīgākais Anabellas panākums pērn ir Baltijas valstu čempionātā peldēšanā iegūtā bronzas medaļa stafetes peldējumā meiteņu jauniešu konkurencē. Jaunā sportiste uzrādījusi teicamus rezultātus arī 100m un 200m distancēs brīvajā stilā.

 

Novembrī Andrejs Gordejevs Latvijas junioru čempionātā peldēšanā Valmierā 400m peldējumā brīvajā stilā iekļuva fināla peldējumos un izcīnīja augsto bronzas godalgu. Savukārt īsi pirms tam sacensībās “Rīgas Sprints 2022” izpildīja Sporta meistara kandidāta normatīvu 200m kompleksa distancē. Sportistam pērn lieliski rezultāti arī 100m kompleksajā peldējumā, 100m, 200m un 400m brīvā stila distancēs.

 

Sporta meistara kandidāta normatīvu pērn izpildīja arī Kristaps Čilipāns, rezultāts sasniegts, brasa 50m distancē izcīnot zelta medaļu starptautiskajās sacensībās Lietuvā.

 

2022.gadā ĀBJSS audzēkņi piedalījušies vairāk nekā 25 sacensībās Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Spānijā. Ādažu peldbaseinā trenējas 59 jaunie sportisti vecumā no 11 līdz 20 gadiem. Pērn treneriem Pāvelam Murānam un Jānim Skrimam pievienojies pieredzes bagātais treneris no Ukrainas Oļegs Bezkrovnijs.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Pāvels Murāns, tālr. 29240059

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu