Par atvieglojumiem/līdzfinansējumu pulciņiem un sporta skolas nodarbībām

04.10.2019.

Atgādinām, ka Jūsu ērtībām, lai atvieglotu iesniegumu par atvieglojumu piešķiršanu pulciņiem un/vai līdzfinansējuma maksājumiem aizpildīšanu, iesniegšanu un apstrādi Ādažu novada domē, ir izstrādāta vienota elektronisku iesniegumu forma portālā www.epakalpojumi.lv, kuri jāaizpilda elektroniski katru mācību gadu!

Aicinām līdz š.g. 30.septembrim aizpildīt portālā www.epakalpojumi.lv elektronisku iesniegumu tikai tiem vecākiem, kuriem ir:

  • daudzbērnu ģimene, vai par aizbildniecībā esošu bērnu vai bāreni, vai bērni ar invaliditāti, vai kuru ģimenei ir piešķirts trūcīgas vai maznodrošinātas personas statuss;
  • un atbilst atvieglojuma saņemšanas kritērijiem - audzēkņa un viena no vecākiem vai aizbildņa deklarētā dzīvesvieta ir Ādažu novadā.

Iesniegumu aizpilda portālā  www.epakalpojumi.lv  sadaļā “E-privilēģijas”, izvēloties “Jauns e-privilēģiju iesniegums”, aizpildot atbilstošos laukus par atvieglojuma veidu un audzēkni.

Kontaktpersona par iesniegumu aizpildīšanu portālā  www.epakalpojumi.lv  un atvieglojumu piemērošanu ir Ādažu novada grāmatvedības daļas vecākā grāmatvede  Kristīne Punenova  tel.67 997 388 ,  e-pasts: kristine.punenova@adazi.lv

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu