Sadraudzības basketbola spēle ar Ukrainas basketbola kluba "Vostok" bērniem un jauniešiem

06.04.2022.
Sadraudzības basketbola spēle ar Ukrainas basketbola kluba "Vostok" bērniem un jauniešiem

05.04.2022. notika basketbola sadraudzības spēle Ādažu Bērnu un jaunatnes sporta skolas un Ukrainas basketbola kluba "Vostok" bērniem un jauniešiem. Basketbola komanda nāk no Harkivas apgabala, kas šobrīd mieru un pagaidu mājvietu atraduši Mālpilī.

Pateicoties ĀBJSS treneru, vecāku, bērnu un jauniešu iniciatīvai un Ukrainas basketbola kluba treneru, vecāku un jauniešu atsaucībai un vēlmei piedalīties sadraudzības spēlē Ādažos, notika sirsnīga tikšanās Ādažu Sporta centra sporta zālē. 2 stundu garumā tika aizvadīts kopīgs treniņš un basketbola spēlēs dažāda vecuma abu komandu bērniem un jauniešiem.

Ar ĀBJSS basketbola nodaļas vecāku gādību un atbalstu tika sagādātas dāvanas Ukrainas sportistiem (basketbola bumbas, saldumi u.c.), kā arī ĀBJSS administrācija rūpējās par komandas uzņemšanu, pavadošo personu sagaidīšanu un nelielu dāvanu sagādāšanu viesu komandai. Liels paldies uzņēmumam SIA Orkla Latvija par atsaucību un saldajām dāvanām Ukrainas basketbola komandai.

Treniņš un spēles notika pacilātā, sirsnīgā un draudzīgā gaisotnē. Treneri apmainījās pieredzē, bērni un jaunieši guva spēles azartu un iepazina jaunu basketbola draugus.

ĀBJSS pauda atbalstu Ukrainas tautai.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu