Sacensību kalendārs

Orientēšanās sacensības 2021./2022.gadā

18.09.

19.09.

Priekuļu pagasts, Kunči

Cēsu rudens

Cēsu stafetes

22.09.

Dzirnezers

ieSĀC

23.09.

Skulte

Papildkārta seriālam

„ieSĀC”

Skultes sprints

Starts 16.30-18.30

Apbalvošana 19.00 Medaļas uzvarētājiem

24.09.

Ādaži

Ādažu orientēšanās nakts

Tiem, kuri nav pieteikušies līdz 20.09. netiek nodrošinātas kartes un rezultāti ar telefoniem!

26.09.

Grīviņi, Valmiera

LČ pagarinātajā distancē

28.09.

Trīsciems

Magnēts-kāpu reljefs, interesants apvidus

29.09.

Sigulda

Skolu kauss Orientēšanās

https://skolukauss.lof.lv/nolikums-2021/

Kvalifikācija 11.00-13.30

Pusfināls 14.00

Fināls 15.00, apbalvošana ap 16.30

29.09.

Carnikava

ieSāc, vecā dārzniecības teritorija

jauna karte

nakts posms, kas tiek vērtēts atsevišķi!!!

2.10.

Sigulda, Krimulda

Siguldas kauss, kopējs starts

5.10.

Priedkalne

Magnēts

6.10.

Eimuri

ieSĀC, papildus  ir nakts posms

7.10.

Berģi

Magnēts

09.10.

Līgatne

LČ - nakts

13.10.

Dūņezers

ieSĀC, papildus  ir nakts posms

16.10.

Ļaudona

Madonas čempionāts???

17.10.

Jaunjelgavas puse

Daugavas kauss, stafetes

20.10.

Kadaga

ieSĀC, papildus  ir nakts posms

24.10.

Bādciems

Kāpas kausi, ieSĀC apbalvošana

2020./2021.māc.gads

   

 

JŪLIJS

BALTIJAS ČEMPIONATS

  ŠAUĻI, LIETUVA

 

APRĪLIS -MAIJS

   

regulārie treniņi, kontrolnormatīvu izpilde

JANVĀRIS - MARTS

  APVIDUS, OGRE, SIGULDA

distanču slēpošana, treniņi

NOVEMBRIS

     
Orientēšanās poligons Ādažos
2020.-2021. Ādaži T.Kosmačeva

OKTOBRIS

otrdienās un ceturtdienās orientēšanās sacensības " Magnēts", trešdienās orient.seriāls"IeSāc"

     
Treniņi, distances 25.10. Lilaste T.Kosmačeva, A.Lupiķis
Izbraukuma treniņi 21.-22.10. Sigulda T.Kosmačeva, A.Lupiķis
Treniņi, distances 18.10. Kalngale T.Kosmačeva, A.Lupiķis
Mežmalu kauss 11.10. Rēzekne T.Kosmačeva, A.Lupiķis
Rīgas skolēnu rogainings 07.10. Rīga T.Kosmačeva
Tukuma kauss orientēšanās sportā 04.10. Tukums T.Kosmačeva
Orientēšanās sacensības Siguldas rudens 2020 03.10. Sigulda T.Kosmačeva, A.Lupiķis
SEPTEMBRIS      
Skolu kauss 30.09. Baloži T.Kosmačeva
Ziemeļu divdienas 2020 26.-27.09. Garciemā-Kalngalē T.Kosmačeva, A.Lupiķis
Orientēšanās LV čemp.pag.distance  13.09. Talsi T.Kosmačeva, A.Lupiķis
“LČ vidējā distancē un stafetē” 05.-06.09. Gauja T.Kosmačeva, A.Lupiķis
Orientēšanās ieSĀC seriāls 12.09.-13.10. Pierīga T.Kosmačeva, A.Lupiķis
AUGUSTS      
Siguldas kauss 15.-16.08. Ratnieki T.Kosmačeva, A.Lupiķis
Orientēšanās sacensības"Magnēts" augusts Pierīga T.Kosmačeva, A.Lupiķis
Orientēšanās Ozona stafetes  08.08. Vangaži T.Kosmačeva, A.Lupiķis
“LK Rīgas sprintā” 29.08. Rīga T.Kosmačeva, A.Lupiķis

Nometne

01.-08.08. Baiļi T.Kosmačeva, A.Lupiķis
LČ sprintā 02.08.   T.Kosmačeva, A.Lupiķis
JŪLIJS      
Orientēšanās LČ Garā distance  19.07. Pļaviņas  T.Kosmačeva, A.Lupiķis
KOPTRENIŅI 01.-10.07. Medņu Rubeņi T.Kosmačeva, A.Lupiķis

JŪNIJS

ĀBJSS meistarsacīkstes

28.06. Dūņezers T.Kosmačeva, A.Lupiķis
Orientēšanās LK Daugavas kauss 
14.06. Ķegums T.Kosmačeva, A.Lupiķis
Izbraukuma treniņi 01.-05.06. Tērvete T.Kosmačeva, A.Lupiķis

MAIJS 

Attālinātie treniņi   T.Kosmačeva,A.Lupiķis
FEBRUĀRIS      
Telpu orientēšanās kausa posmi Jelgavā, OK Alnis, Telpu OS 1.,8.,15.,16.,22.02. Jelgava T.Kosmačeva, A.Lupiķis
JANVĀRIS      
Ziemas Magnēts T.Kosmačeva, A.Lupiķis. Janvāris-marts,sestd.svētd

T.Kosmačeva

 

Orientēšanās sacensības 2019.gadā

DECEMBRIS

NOVEMBRIS

02.,03.,09.,10.,24. Dalība orientēšanās sacensībās "Ziemas magnēts" Pierīgā. Trenere T.Kosmačeva.

16.-17. Sacensības orientēšanās sportā " uz 2 sezonu robežas" Vecsēlpilī. Trenere T.Kosmačeva.

17.11. Treniņsacensības orientēšanās sportā Medņu-Rubeņos. Trenere T.Kosmačeva.

29.11.-09.12. Treniņnometne distanču slēpošanā Somijā. Trenere T.Kosmačeva.

23.11. Treniņsacensības orientēšanās sportā Zvejniekciemā. Trenere T.Kosmačeva.

OKTOBRIS

05.10. Latvijas čempionāts nakts distancē

09.10. ieSĀC seriāls 8.posms

SEPTEMBRIS

07.-08.09. LČ vidējā distancē un stafetēs/Krāslava

15.09.Tautas rogainings/Jaunciems

21.-22.09. LK "Cēsu rudens"/Muižnieku ezers

28.09. LČ pagarinātajā distancē/Sigulda

29.09."Carnikavas kauss"/Carnikava

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu