Sacensību kalendārs

FLORBOLA sacensības 2020./2021.gadā

Sezonas kalendārs FBK SĀC 1. līga
19.09.2020 Saulkrastu sporta centrs 18:00 FBK SĀC - Fk Madona
27.09.2020 Ogres 1. vidusskola 14:00 FK METĒJI - FBK SĀC
03.10.2020 Saulkrastu sporta centrs 18:00 FBK SĀC - Rubene 1
06.10.2020 Vidzemes OC 20:00 FBK Valmiera/BSS2 - FBK SĀC
24.10.2020 Saulkrastu sporta centrs 18:00 FBK SĀC - Lekrings/CPSS
31.10.2020 Ādažu sporta centrs 18:00 FBK SĀC - Fk Saulkalne
07.11.2020 Jogeva 18:00 Jogeva SK Tahe/Olivia - FBK SĀC
21.11.2020 Ādažu sporta centrs 18:00 FBK SĀC - Lielvārde /Fans
27.11.2020 Valka 20:00 FK Valka/BJSS - FBK SĀC
04.12.2020 Madona 20:30 Fk Madona - FBK SĀC
19.12.2020 Ādažu sporta centrs 18:00 FBK SĀC - FK METĒJI
03.01.2021 Kocēni 13:00 Rubene 1 - FBK SĀC
09.01.2021 Saulkrastu sporta centrs 18:00 FBK SĀC - FBK Valmiera/BSS2
14.01.2021 Cēsis, Gaujas 45 20:00 Lekrings/CPSS - FBK SĀC
23.01.2021 Ādažu sporta centrs 18:00 FBK SĀC - Jogeva SK Tahe/Olivia
29.01.2021 Salaspils 20:00 Fk Saulkalne - FBK SĀC
12.02.2021 Lielvārdes NSC 19:30 Lielvārde /Fans - FBK SĀC
20.02.2021 Saulkrastu sporta centrs 18:00 FBK SĀC - FK Valka/BJSS
JŪLIJS Datums Vieta Treneris  
Florbola vasaras turnīrā ''Summer Floorball Battle-2020'' Rīgā 01.-31.07. Rīga M.Neilands  
         
         

MARTS

U9

Marta kalendārs nav vēl paziņots, bet U9 grupai būs 1 posms.

U11

Marta kalendārs nav vēl paziņots, bet U11 grupai būs 1 posms.

U13

07.03.2020

12,30

U13

Ādaži

FBK SĀC U13

 

-

 

Ķekavas Bulldogs

11.03.2020

18,30

U13

Lielvārde

Lielvārde/Sporta Punkts

 

-

 

FBK SĀC U13

22.03.2020

13,00

U13

Ādaži

FBK SĀC U13

 

-

 

CPSS/Lekrings

31.03.2020

17,00

U13

Ulbroka

FS Masters/Ulbroka

 

-

 

FBK SĀC U13

U15

21.02.2020

 

U15

Sigulda

U16

03.03.2020

18,45

U16

Ķekava

Ķekavas Bulldogs

 

-

 

FBK SĀC U16

07.03.2020

14,00

U16

Ādaži

FBK SĀC U16

 

-

 

Ķekavas Bulldogs

19.03.2020

16,30

U16

Ulbroka

FS Masters/Ulbroka

 

-

 

FBK SĀC U16

 

  1. līga

07.03.2020

18,00

1.līga

Ādaži

FBK SĀC

 

-

 

Leģions/Grobiņas SC

08.03.2020

14,30

1.līga

Ādaži

FBK SĀC

 

-

 

Leģions/Grobiņas SC

14.03.2020

18,00

1.līga

Grobiņa

Leģions/Grobiņas SC

 

 

 

FBK SĀC

15.03.2020*

14,00

1.līga

Grobiņa

Leģions/Grobiņas SC

 

 

 

FBK SĀC

21.03.2020*

18,00

1.līga

Ādaži

FBK SĀC

 

-

 

Leģions/Grobiņas SC

* Ja nepieciešams (play-off spēlē līdz 3 uzvarām)

RAČF

03.03.2020

21,00

RAČF

Ikšķile

FK Ikšķile

 

-

 

FK Carnikava

12.03.2020

19,20

RAČF

Rīga

RTU/Rockets 2

 

-

 

FK Carnikava

19.03.2020

20,00

RAČF

Carnikava

FK Carnikava

 

-

 

BRGD/OC Limbaži

26.03.2020

20,00

RAČF

Carnikava

FK Carnikava

 

-

 

RF Blice


FEBRUĀRIS

U9

-

U11

01.02.2020

11,30

U11

Rīga

FBK SĀC U11

 

-

 

Bauskas BJSS

01.02.2020

13,30

U11

Rīga

FBK SĀC U11

 

-

 

FBK Rīga Rockets

01.02.2020

14,30

U11

Rīga

Rubene

 

-

 

FBK SĀC U11

U13

08.02.2020

12,00

U13

Valmiera

FBK Valmiera/BSS U13

 

-

 

FBK SĀC U13

09.02.2019

13,00

U13

Ādaži

FBK SĀC U13

 

-

 

Bauskas BJSS

16.02.2020

15,00

U13

Ādaži

FBK SĀC U13

 

-

 

FS Masters/Ulbroka

25.02.2020

17,00

U13

Cēsis

CPSS/Lekrings

 

-

 

FBK SĀC U13

U15

23.02.2020

 

U15

Ķekava

 

 

 

 

 

U16

01.02.2020

12,30

U16

Ādaži

FBK SĀC U16

 

-

 

FSM Ulbroka/R1TV

04.02.2020

18,45

U16

Ķekava

Ķekavas Bulldogs

 

-

 

FBK SĀC U16

16.02.2020

13,00

U16

Ādaži

FBK SĀC U16

 

-

 

Rubene/KSS

 

  1. līga

02.02.2020

14,00

1.līga

Kocēni

Rubene-1

 

-

 

FBK SĀC

08.02.2020

18,00

1.līga

Saulkrasti

FBK SĀC

 

-

 

Lekrings

21.02.2020

20,00

1.līga

Valka

FK Valka

 

-

 

FBK SĀC

 

RAČF

Pēc pirmās kārtas ierindojamies 2. vietā no 17 komandām. Otrā kārtā komandas tiek sadalītas divās daļās pēc spēka ranga, mēs cīnīsimies tālāk ar top8 komandām, kalendārs vēl nav paziņots. Otro kārtu plānots izspēlēt no 1. februāra līdz 2. aprīlim.

JANVĀRIS

LBJČF U13 04.01.2020 Ādaži M.Neilands/G.Lūsis
LBJČF U16 04.01.2020 Ādaži M.Neilands/G.Lūsis
LČF 1. līga 11.01.2020 Ādaži M.Neilands/G.Lūsis
LBJČF U13 12.01.2020 Ķekava M.Neilands/G.Lūsis
LBJČF U16 14.01.2020 Lielvārde M.Neilands/G.Lūsis
LBJČF U16 15.01.2020 Talsi M.Neilands/G.Lūsis
LBJČF U13 18.01.2020 Bauska M.Neilands/G.Lūsis
LČF 1. līga 18.01.2020 Ādaži M.Neilands/G.Lūsis
RAČF U15 19.01.2020 Ogre M.Neilands/G.Lūsis
RAČF U15 19.01.2020 Ogre M.Neilands/G.Lūsis
LBJČF U11 19.01.2020 Bauska M.Neilands/G.Lūsis
RAČF U15 19.01.2020 Ogre M.Neilands/G.Lūsis
RAČF U15 19.01.2020 Ogre M.Neilands/G.Lūsis
LBJČF U11 19.01.2020 Bauska M.Neilands/G.Lūsis
LBJČF U11 19.01.2020 Bauska M.Neilands/G.Lūsis
LČF 1. līga 19.01.2020 Ādaži M.Neilands/G.Lūsis
LBJČF U9 25.01.2020 Lielvārde M.Neilands/G.Lūsis
LBJČF U9 25.01.2020 Lielvārde M.Neilands/G.Lūsis
LBJČF U9 25.01.2020 Lielvārde M.Neilands/G.Lūsis
LBJČF U9 25.01.2020 Lielvārde M.Neilands/G.Lūsis
LBJČF U13 26.01.2020 Ādaži M.Neilands/G.Lūsis

FLORBOLA sacensības 2019.gadā

DECEMBRIS

U9 un U11

Decembra kalendārs nav vēl paziņots, bet katrai vecuma grupai būs 1 posms.

U11 – 8. decembrī.

 

U13

07.12.2019

14,30

U13

Liepāja

Kurši U13

 

-

 

FBK SĀC U13

14.12.2019

15,00

U13

Ādaži

FBK SĀC U13

 

-

 

Bauskas BJSS

U16

15.12.2019

15,00

U16

Ādaži

FBK SĀC U16

 

-

 

Lielvārde/Sporta Punkts

 

  1. līga

14.12.2019

18,00

1.līga

Ādaži

FBK SĀC

 

-

 

FBK Valmiera/BSS

20.12.2019

20,30

1.līga

Madona

FK Madona

 

-

 

FBK SĀC

RAČF

05.12.2019

20,00

RAČF

Carnikava

FK Carnikava

 

-

 

FK Ikšķile

11.12.2019

21,30

RAČF

Rīga

Oligarhi

 

-

 

FK Carnikava

19.12.2019

20,00

RAČF

Carnikava

FK Carnikava

 

-

 

FK JeNo-2

 

NOVEMBRIS

U11

09.11.2019

10,00

U11

Cēsis

CPSS/Lekrings

-

FBK SĀC U11

09.11.2019

11,10

U11

Cēsis

Rubene/KSS

-

FBK SĀC U11

09.11.2019

13,00

U11

Cēsis

FS Sigulda

-

FBK SĀC U11

09.11.2019

15,20

U11

Cēsis

Valmiera BSS

-

FBK SĀC U11

U13

02.11.2019

12,00

U13

Liepāja

Kurši U13

-

FBK SĀC U13

03.11.2019

12,30

U13

Ādaži

FBK SĀC U13

-

Valmiera BSS U13

11.11.2019

17,45

U13

Ulbroka

FS Masters/Ulbroka

-

FBK SĀC U13

17.11.2019

13,00

U13

Ādaži

FBK SĀC U13

-

Bauskas BJSS

23.11.2019

15:00

U13

Ādaži

FBK SĀC U13

-

CPSS/Lekrings

30.11.2019

15,30

U13

Ķekava

Ķekavas Bulldogs

-

FBK SĀC U13

U16

02.11.2019

13,30

U16

Liepāja

Kurši U16

-

FBK SĀC U16

03.11.2019

14,30

U16

Ādaži

FBK SĀC U16

-

Ķekavas Bulldogs

06.11.2019

18,30

U16

Kocēni

Rubene/KSS

-

FBK SĀC U16

09.11.2019

18,30

U16

Saulkrasti

FBK SĀC U16

-

Kurši U16

10.11.2019

13,00

U16

Ādaži

FBK SĀC U16

-

Talsu NSS/Krauzers U16

19.11.2019

17,00

U16

Ulbroka

FSM Ulbroka/R1TV

-

FBK SĀC U16

  1. līga

23.11.2019

18,00

1.līga

Ādaži

FBK SĀC

-

FK Valka

 

OKTOBRIS

12.10. florbola sacensības Jelgavā 1.līga. Treneris M.Neilands

13.10. florbola sacensības Tartu, Igaunijā 1.līga. Treneris M.Neilands

19.10. Latvijas čempionāta spēle vīriešiem 1.līga. Spēlē FBK SĀC/Rubene 

20.10. Latvijas čempionāta spēle U16. Spēlē FBK SĀC / Lielvārde / Sporta punkts

26.10. Latvijas čempionāta spēle 1.līga. Spēlē FBK SĀC / FK Madona

SEPTEMBRIS

07.-08.09. ST sacensības "Salming Cup 2019"/Ādaži.Treneris M.Neilands

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu