Sacensību kalendārs

VIEGLATLĒTIKAS sacensības 2020.gadā

 

OKTOBRIS
     
Rudens kross 2020 04.10. Carnikava S.Krūma/L.Poļaka
 
     
 
     
SEPTEMBRIS
     
LČ krosā 26.09. Piķņi A.Ješkins
Rudens kross 2020 26.09. Ādaži S.Krūma/A.Ješkins/L.Poļaka
Kontrolnormatīvu pārbaude 14.-18.09. Ādaži S.Krūma/A.Ješkins
AUGUSTS
     
Mācību gada noslēguma sacensības.Iepazīšanās diena 29.08. Carnikavas stadions S.Krūma/L.Poļaka
Izbraukuma treniņi  24.-28.08. Carnikava S.Krūma/L.Poļaka
JŪLIJS
     
U14 sacensības Ogrē 01.07. Ogre S.Krūma
Sportland Kauss 2.posms 05.07. Saldus A.Ješkins
U14 LČ Preiļos 14.-15.07. Preiļi S.Krūma
LČ u18/u20 vieglatlētikā 22.-23.07. Ventspils A.Ješkins
JŪNIJS
     

Ādažu BJSS un Cēsu PSS

 sadraudzības sacensības vieglatlētikā

„Vieglatlētikas 3cīņa” U14 vecumu grupām

18.06. Cēsis S.Krūma

Ādažu BJSS sacensības vieglatlētikā

„Vieglatlētikas 3cīņa”

„U10”, „U12” vecumu grupām

19.06. Ādaži S.Krūma
Izbraukuma treniņi 26.06.-05.06. Balvi S.Krūma
MARTS
     
Limbažu,Salacgrīvas sacensības vieglatlētikā 
06.03. Limbaži S.Krūma
Vieglatlētikas sacensības SS Arkādija 6.posms 11.03. Rīga S.Krūma
Limbažu,Salacgrīvas sacensības vieglatlētikā 13.03. Limbaži S.Krūma/A.Ješkins
ĀDAŽU BJSS sacensības vieglatlētikā U10,U12,U14 27.03. Ādaži S.Krūma
FEBRUĀRIS
     
Fināls atlasei Latvijas čempionātam U14 02.02. Rīga S.Krūma
Ogres atklātās vieglatlētikas sacensības U12 06.02. Ogre S.Krūma
Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās 07.02.-08.02. Kuldīga A.Ješkins
Ogres atklātās vieglatlētikas sacensības U 10.02. Ogre S.Krūma
Maxima Jaunatnes kauss U14 un U16 vecuma grupām 12.02.-13.02. Rīga A.Ješkins/S.Krūma
SS Arkādija atklātās sacensības VFS daudzcīņās 5.posms 2019./2020. 20.02. Rīga  S.Krūma
Rīgas atklātais čemp.U18 18.-19.02 Rīga A.Ješkins
Latvijas čempionāts telpās 29.02.-01.03. Kuldīga A.Ješkins
JANVĀRIS
     
13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” 04.01. Jēkabpils A.Ješkins
Sportland kausa I posms 10.01. Liepāja A.Ješkins
SS Arkādija atklātās sacensības VFS daudzcīņās 4 p.2019./2020.  15.01. Rīga S.Krūma
U14 zonas atlase uz Lč MT4 grupas obligātās sacensības 20.01. Rīga S.Krūma
Rīgas atklātais čempionāts. (U-18) 31.01.-01.02. Rīga  A.Ješkins

VIEGLATLĒTIKAS sacensības 2019.gadā

DECEMBRIS

20.12. ĀBJSS  nodaļas izglītojamo gada noslēguma sacensības. Trenere S.Krūma un A.Ješkins

12.12. VFS atklātās sacensības daudzcīņās 2019./2020. SS Arkādija 3.posms. Trenere S.Krūma

06.12. Vieglatlētika Limbažu un Carnikavas nov.SS sacensības U16/U14.Treneri S.Krūma.

NOVEMBRIS

20.11. VFS atklātās sacensības daudzcīņās 2019/2020 SS Arkādija 2.posms. Trenere S.Krūma

22.11. Vieglatlētika Limbažu un Carnikavas nov.SS sacensības U16/U14.Treneri S.Krūma un A.Ješkins

OKTOBRIS

12.10. Latvijas Čempionāts krosā Babītē. Treneris A.Ješkins

17.10. VFS atklātās sacensības daudzcīņās 2019/2020 SS Arkādija 1.posms Rīgas Sporta manēžā. Trenere S.Krūma

26.10. Rudens kross Carnikavā 2019. Trenere S.Krūma

SEPTEMBRIS

18.09. Iecavas atklātās vieglatlētikas sacensības v/a sprinta dienas U12, U14/ Iecava

29.09. Rudens kross Ādažos. Trenere S.Krūma un A.Ješkins

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu