Latvijas čempionātā Kristapam Čilipānam labākais rezultāts 50m brasā un vicečempiona tituls!

26.06.2024.

“Ar rezultātu esam apmierināti – gan 100m, gan 50m distancēs uzrādīti ātrākie laiki. Tas apliecina labu fizisko formu, kas nepieciešama startam sezonas nozīmīgākajās sacensībās Eiropas junioru čempionātā jau jūlija sākumā Viļņā,” stāsta treneris Pāvels Murāns.

Viņš piebilst, ka jau kopš marta visa uzmanība treniņos veltīta, lai sagatavotos Eiropas čempionātam. Daudz darba ieguldīts gan piedaloties Latvijas izlases treniņnometnē Slovēnijā, gan papildu individuālajos treniņos, gan kopā ar biedriem no sporta skolas.

Jāmin, ka Kristaps ar labām un teicamām sekmēm pabeidzis 9. klasi, un ir viens no visvairāk apbalvotajiem sportistiem Ādažu novadā 2023./2024. mācību gada laikā.

Latvijas čempionātā 25m peldbaseinā, kas norisinājās no 20. līdz 22. jūnijam Valmieras Olimpiskajā centrā kopumā piedalījās desmit peldētāji no Ādažiem. Teju visiem sezonas noslēgums ar personīgajiem rekordiem. Īpaši jāatzīmē Kārļa Vanaga sniegums 100m kompleksajā peldējumā – pirmo reizi iekļūstot B finālā, izcīnīta 15. vieta.

Ar sacensību rezultātiem var iepazīties: www.swimming.lv

Foto:  Arvis Ertmanis/ Latvijas Peldēšanas federācija

 

Informāciju sagatavoja:

Treneris: Pāvels Murāns