Sacensību kalendārs

VIEGLATLĒTIKAS sacensības 2021./2022.gadā

MAIJS

07.05.

11.05.

16.05.

Valmierā

Cēsis

Ogre

Valmieras sezonas atklāšanas vieglatlētikas sacensības U16 vec/grupā 

ĀBJSS un Cēsu SS sadraudzības sacensībās vieglatlētikā 

Sacensības vieglatlētika U9,U12

APRĪLIS

30.04.

Jēkabpils

Jēkabpils novada atklātās sac.pieaugušajiem.Treneris A.Ješkins

MARTS

17.03.

10.03

 

09.03.

03.03.

Jēkabpils

Ādaži

 

Rīga

Rīga

LČ Daudzcīņās telpās U14

Ādažu BJSS atklātās sacensības viegltlētikas 3cīņā visās grupās

SS Arkādija atklātās sacensības divcīņā U16

SS Arkādija atklātās sacensības divcīņā U16

FEBRUĀRIS

18.02.-19.02.

 

08.02.

 

02.-05.02.

Liepāja

 

Kuldīga

 

Valmiera

Latvijas U16 čempionāts telpās

Latvijas U14 čempionāts telpās

Maxima kauss U14, U16, izbraukuma treniņi

JANVĀRIS

27.01.

19.01.

04.-09.01.

Valmiera

U14 zonas atlase uz LČ

Valmieras atklātais čempionats

Izbraukuma treniņi - gatavošanās LČ

SEPTEMBRIS

OKTOBRIS

15./29.09.

08./22.09.

 

11.09.

18.09. 

 

20.09. 

24.09. 

 

02.10. 

06.10.

09.10.

13.10.

16.10.

20.10.

27.10.

30.10. 

Zibens spēka skrējiens

Veselības skrējiens, Carnikava

 

Cēsis (visas vecumu grupas);

Valmiera U12 (2008./2009.dz.g) U14 (2010./2011.dz.g.);

Saldus U16 (2007./2006.dz.g);

Rīga (nav zināmas vecuma grupas);

 

Jelgava 2008., 2009., 2010.;

Veselības skrējiens, Carnikava

Carnikavas rudens kross;

Zibens spēka skrējiens

Ādažu kross;

Veselības skrējiens, Carnikava

Zibens spēka skrējiens

LČ krosā.

S.Krūma

JŪLIJS

04.-11.07.

13.07.

15.-16.07.

17.07.

20.-21.07.

22.07.

BALVI

TUKUMS

OGRE

RĪGA(Daug.stad.)

Preiļi

Ogre

Vieglatlētikas nometne 

Vieglatlētika LC cemp.U14 

Vieglatlēika LC cemp.U16 Ogre 

Vieglatlētika LSC cemp.3.p. 

Sacensības daudzīņā U14, U16

Pilsētas atkl.sac.U10,U12 

JŪNIJS

16.06.

19.06.

21.06.

 

26.06.

30.06. 

SALDUS

RĪGAs

CĒSIS

 

RĪGA

OGRE

Vieglatlētika Sportland kauss

Vieglatlētika LSC cemp.1.p. Daugavas stadions 

Vieglatlētika Cesu PSS un ĀBJSS sadr. sace. vieglatlĒtika 

Vieglatlētika LSC Čemp.2.kārta 

Vieglatletika Maxima kauss 30.06.2021

APRĪLIS -MAIJS

   

regulārie treniņi, kontrolnormatīvu izpilde

JANVĀRIS - MARTS

 

  APVIDUS, OGRE, SIGULDA

regulārie treniņi, distanču slēpošana

2021.
     
OKTOBRIS
     
Rudens kross 2020 04.10. Carnikava S.Krūma/L.Poļaka
 
     
 
     
SEPTEMBRIS
     
LČ krosā 26.09. Piķņi A.Ješkins
Rudens kross 2020 26.09. Ādaži S.Krūma/A.Ješkins/L.Poļaka
Kontrolnormatīvu pārbaude 14.-18.09. Ādaži S.Krūma/A.Ješkins
AUGUSTS
     
Mācību gada noslēguma sacensības.Iepazīšanās diena 29.08. Carnikavas stadions S.Krūma/L.Poļaka
Izbraukuma treniņi  24.-28.08. Carnikava S.Krūma/L.Poļaka
JŪLIJS
     
U14 sacensības Ogrē 01.07. Ogre S.Krūma
Sportland Kauss 2.posms 05.07. Saldus A.Ješkins
U14 LČ Preiļos 14.-15.07. Preiļi S.Krūma
LČ u18/u20 vieglatlētikā 22.-23.07. Ventspils A.Ješkins
JŪNIJS
     

Ādažu BJSS un Cēsu PSS

 sadraudzības sacensības vieglatlētikā

„Vieglatlētikas 3cīņa” U14 vecumu grupām

18.06. Cēsis S.Krūma

Ādažu BJSS sacensības vieglatlētikā

„Vieglatlētikas 3cīņa”

„U10”, „U12” vecumu grupām

19.06. Ādaži S.Krūma
Izbraukuma treniņi 26.06.-05.06. Balvi S.Krūma
MARTS
     
Limbažu,Salacgrīvas sacensības vieglatlētikā 
06.03. Limbaži S.Krūma
Vieglatlētikas sacensības SS Arkādija 6.posms 11.03. Rīga S.Krūma
Limbažu,Salacgrīvas sacensības vieglatlētikā 13.03. Limbaži S.Krūma/A.Ješkins
ĀDAŽU BJSS sacensības vieglatlētikā U10,U12,U14 27.03. Ādaži S.Krūma
FEBRUĀRIS
     
Fināls atlasei Latvijas čempionātam U14 02.02. Rīga S.Krūma
Ogres atklātās vieglatlētikas sacensības U12 06.02. Ogre S.Krūma
Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās 07.02.-08.02. Kuldīga A.Ješkins
Ogres atklātās vieglatlētikas sacensības U 10.02. Ogre S.Krūma
Maxima Jaunatnes kauss U14 un U16 vecuma grupām 12.02.-13.02. Rīga A.Ješkins/S.Krūma
SS Arkādija atklātās sacensības VFS daudzcīņās 5.posms 2019./2020. 20.02. Rīga  S.Krūma
Rīgas atklātais čemp.U18 18.-19.02 Rīga A.Ješkins
Latvijas čempionāts telpās 29.02.-01.03. Kuldīga A.Ješkins
JANVĀRIS
     
13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” 04.01. Jēkabpils A.Ješkins
Sportland kausa I posms 10.01. Liepāja A.Ješkins
SS Arkādija atklātās sacensības VFS daudzcīņās 4 p.2019./2020.  15.01. Rīga S.Krūma
U14 zonas atlase uz Lč MT4 grupas obligātās sacensības 20.01. Rīga S.Krūma
Rīgas atklātais čempionāts. (U-18) 31.01.-01.02. Rīga  A.Ješkins
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu