Sacensību kalendārs

Orientēšanās sacensības 2021./2022.gadā

MAIJS

01.05.

04.05.

14.-15.05.

21.05.

28.-29.05.

Vecpiebalga

Ogre

Malta, Rēzekne

Tukums

Smiltene

LK - Aronas kausi 2.diena

LK - Daugavas kausi

Baltijas čempionāts

LK - Ozona čempionāts

LK - Mazā balva

APRĪLIS

30.04.

24.04.

23.04.

15.04.

09.-10.04.

02.-03.04.

Cesvaine

Gaiziņkalns

Gaiziņkalns

Rīga

Saulkrasti

Liepāja, Pape

LK - Aronas kausi 1.diena

LK Mežmalu kauss

Latvijas nakts orientēšanās čempionāts

LK - Lieldienu balva

LK - Ziemeļu divdienas

LK-Kurzemes pavasaris Vidējā, garā, sprints.

MARTS

14.-18.03.

Līgatne

Treniņnometne

FEBRUĀRIS

12.-13.02.

Daugavpils

LČ garajā distancē uz slēpēm

JANVĀRIS

22.01.

23.01.

Līgatne

Alūksne

izbraukuma treniņš

LČ garajā distancē un sprintā uz slēpēm

DECEMBRIS

4.-05.12.

27.-30.12.

Somija

Vietalva

orient.sacensības uz slēpēm

izbraukuma treniņi

OKTOBRIS

02.10.

Sigulda, Krimulda

Siguldas kauss, kopējs starts

 

05.10.

Priedkalne

Magnēts

 

06.10.

Eimuri

ieSĀC, papildus  ir nakts posms

 

07.10.

Berģi

Magnēts

 

09.10.

Līgatne

LČ - nakts

 

13.10.

Dūņezers

ieSĀC, papildus  ir nakts posms

 

16.10.

Ļaudona

Madonas čempionāts???

 

17.10.

Jaunjelgavas puse

Daugavas kauss, stafetes

 

20.10.

Kadaga

ieSĀC, papildus  ir nakts posms

 

24.10.

Bādciems

Kāpas kausi, ieSĀC apbalvošana

SEPTEMBRIS 11.-12.09. Garkalne "LK Ziemeļu 2 dienas"
  18.09. Priekuļu pagasts, Kunči Cēsu rudens
19.09. Cēsu stafetes
  22.09. Dzirnezers ieSĀC
  23.09. Skulte Skultes sprints
Papildkārta seriālam Starts 16.30-18.30
„ieSĀC” Apbalvošana 19.00 Medaļas uzvarētājiem
  24.09. Ādaži Ādažu orientēšanās nakts
Tiem, kuri nav pieteikušies līdz 20.09. netiek nodrošinātas kartes un rezultāti ar telefoniem!
  26.09. Grīviņi, Valmiera LČ pagarinātajā distancē
  28.09. Trīsciems Magnēts-kāpu reljefs, interesants apvidus
  29.09. Sigulda Skolu kauss Orientēšanās
https://skolukauss.lof.lv/nolikums-2021/
Kvalifikācija 11.00-13.30
Pusfināls 14.00
Fināls 15.00, apbalvošana ap 16.30
  29.09. Carnikava ieSāc, vecā dārzniecības teritorija
jauna karte
nakts posms, kas tiek vērtēts atsevišķi!!!

2020./2021.māc.gads

   

 

AUGUSTS

07.08.

08.08.

14.-15.08.

21.-22.08.

28.08.

Līgatne

Ērgļi

Sigulda

Valmiera

Rīga

LČ garajā distancē

"Mežmaļu stafetes"

"Siguldas kauss"

"Latvijas kauss"

"Lieldienu sprints"

JŪLIJS

 

 JŪLIJS/AUGUSTS/SEPTEMBRIS

 

03.-04.07.

10.-11.07.

17.-18.07.

24.-25.07.

29.-31.07.

PIERĪGA

PIERĪGA

Daugavpils, Krāslava

Smiltene

Saldus

Ādaži

Ādaži, Carnikava,Ogre, Ludza

"MAGNĒTS"

 

IZBRAUKUMA TRENIŅI.Sprints.

"Mazā balva"

"Sprinta stafetes"

"Ozona stafetes"

"Kāpas 3 dienas"

 

JŪNIJS

14.-20.06.2021.

12.-13.06.

26.06.-27.06.

BIKSTI

Ružas ezers

Beļava, Ļaudona

NOMETNE/IZLAIDUMS

"Kurzemes pavasaris"

"Āronas kauss"

APRĪLIS -MAIJS

28.05.-30.05. ŠAUĻI, LIETUVA

BALTIJAS ČEMPIONATS

regulārie treniņi, kontrolnormatīvu izpilde

JANVĀRIS - MARTS

  APVIDUS, OGRE, SIGULDA

distanču slēpošana, treniņi

NOVEMBRIS

     
Orientēšanās poligons Ādažos
2020.-2021. Ādaži T.Kosmačeva

OKTOBRIS

otrdienās un ceturtdienās orientēšanās sacensības " Magnēts", trešdienās orient.seriāls"IeSāc"

     
Treniņi, distances 25.10. Lilaste T.Kosmačeva, A.Lupiķis
Izbraukuma treniņi 21.-22.10. Sigulda T.Kosmačeva, A.Lupiķis
Treniņi, distances 18.10. Kalngale T.Kosmačeva, A.Lupiķis
Mežmalu kauss 11.10. Rēzekne T.Kosmačeva, A.Lupiķis
Rīgas skolēnu rogainings 07.10. Rīga T.Kosmačeva
Tukuma kauss orientēšanās sportā 04.10. Tukums T.Kosmačeva
Orientēšanās sacensības Siguldas rudens 2020 03.10. Sigulda T.Kosmačeva, A.Lupiķis
SEPTEMBRIS      
Skolu kauss 30.09. Baloži T.Kosmačeva
Ziemeļu divdienas 2020 26.-27.09. Garciemā-Kalngalē T.Kosmačeva, A.Lupiķis
Orientēšanās LV čemp.pag.distance  13.09. Talsi T.Kosmačeva, A.Lupiķis
“LČ vidējā distancē un stafetē” 05.-06.09. Gauja T.Kosmačeva, A.Lupiķis
Orientēšanās ieSĀC seriāls 12.09.-13.10. Pierīga T.Kosmačeva, A.Lupiķis
AUGUSTS      
Siguldas kauss 15.-16.08. Ratnieki T.Kosmačeva, A.Lupiķis
Orientēšanās sacensības"Magnēts" augusts Pierīga T.Kosmačeva, A.Lupiķis
Orientēšanās Ozona stafetes  08.08. Vangaži T.Kosmačeva, A.Lupiķis
“LK Rīgas sprintā” 29.08. Rīga T.Kosmačeva, A.Lupiķis

Nometne

01.-08.08. Baiļi T.Kosmačeva, A.Lupiķis
LČ sprintā 02.08.   T.Kosmačeva, A.Lupiķis
JŪLIJS      
Orientēšanās LČ Garā distance  19.07. Pļaviņas  T.Kosmačeva, A.Lupiķis
KOPTRENIŅI 01.-10.07. Medņu Rubeņi T.Kosmačeva, A.Lupiķis

JŪNIJS

ĀBJSS meistarsacīkstes

28.06. Dūņezers T.Kosmačeva, A.Lupiķis
Orientēšanās LK Daugavas kauss 
14.06. Ķegums T.Kosmačeva, A.Lupiķis
Izbraukuma treniņi 01.-05.06. Tērvete T.Kosmačeva, A.Lupiķis

MAIJS 

Attālinātie treniņi   T.Kosmačeva,A.Lupiķis
FEBRUĀRIS      
Telpu orientēšanās kausa posmi Jelgavā, OK Alnis, Telpu OS 1.,8.,15.,16.,22.02. Jelgava T.Kosmačeva, A.Lupiķis
JANVĀRIS      
Ziemas Magnēts T.Kosmačeva, A.Lupiķis. Janvāris-marts,sestd.svētd

T.Kosmačeva
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu