Orientēšanās seriāls "ieSĀC"

05.09.2019.

Trešdienas pēcpusdienās Ādažu novadā turpinās orientēšanās seriāls „ieSĀC”.
Orientēšanās seriālam „ieSĀC” jau notikuši 2 posmi, kuros ir piedalījušies 133 dalībnieki, no kuriem lielākā daļa ir ādažnieki. 3 ģimenes izmantoja iespēju uz bezmaksas apmācību kopā ar instruktoru un 2.posmā jau spēja distances veikt patstāvīgi. 4 posmi no 9 ādažniekiem tiek piedāvāti bez dalības maksas, tiek piedāvāta kvalitatīva bezmaksas apmācība orientēšanās zinībās kopā ar instruktoru: vēlams uz apmācībām pieteikties līdz otrdienas vakaram pa tel. 29104320, vai e-pastu tamara.k@gusts.lv.


Labākie 2 posmos savās distancēs ir bijuši jaunie ādažnieki un ABJSS audzēkņi: Lauma Līva un Raimonds Saklauri, Laura Ozola, Roberts Kazaks, Rolands Kronbergs (marķētā distance), Amanda Ignāte, Kristofers Kančs, Kārlis Strikauskis, Daņila Gaļejevs, Rūdolfs Graudiņš, Grieta un Krista Grantskalnas (cita garuma distances). Rezultāti un info www.kapaok.lv.


Dalībniekiem tiek piedāvātas 5 dažādas garuma un grūtības distances no 2-7km, var izvēlēties jebkuru distanci, bērniem –iesācējiem distance ir marķēta, to var iziet kopā ar vecākiem jau no 4-5 gadu vecuma. Bērni un jaunieši visos posmos piedalās bez maksas. Pēc katra posma pārsteiguma balvas saņem 8 bērni un jaunieši no „PORT HOTEL”. Seriālu organizē orientēšanās klubs „Kāpa” un Ādažu BJSS, finansiāli atbalsta Ādažu novada dome.


Ādažu BJSS uzņem bērnus orientēšanās nodaļā no 3.klases, pieteikšanās trešdienas seriālos vai Ādažu BJSS administrācijā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu