Baltijas valstu čempionāta peldēšanā 26.-27.03.2022.

29.03.2022.
Anabella Veržbicka no Baltijas valstu čempionāta peldēšanā uz Ādažiem atved bronzas medaļu

Peldētāja no Ādažiem Anabella Veržbicka veiksmīgi startējusi Baltijas valstu čempionātā peldēšanā, kas aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās Tartu, Igaunijā. Anabella ir pirmā Ādažu bērnu un jauniešu sporta skolas audzēkne, kas iekļuvusi valsts izlasē. Atzīstams sasniegums jaunajai sportistei ir arī iekļūšana stafetes peldējumā meiteņu jauniešu konkurencē, kur iegūta bronzas medaļa.

“Anabellai piemīt neatlaidība un lieliskas darba spējas, kas jau 14 gadu vecumā vainagojas ar  atzīstamiem rezultātiem. Iekļūšana stafetes peldējumā starp gadu vecākām un vairāk pieredzējušajām peldētājām ir vērtējama kā izcils panākums. Varam lepoties, ka Ādažu sporta skolas vārds izskan valsts līmenī. Liels paldies jaunās sportistes ģimenei par atbalstu,” stāsta treneris Pāvels Murāns.

Anabella Veržbicka čempionātā startēja trīs disciplīnās – 200m kompleksā peldējumā, 200m brīvā stila peldējumā un stafetē jauniešu grupā. Peldējumā brīvajā stilā jaunā sportiste finišu sasniedza ar rezultātu 2:20.26, būtiski uzlabojot savu personīgo rekordu.

“Šīs manā pieredzē līdz šim bija nopietnākās sacensības. Liels paldies treneriem un komandai, kas mani atbalstīja un iedrošināja, jo uztraukums bija liels. Visa komanda bijām ļoti optimistiski noskaņoti, līdzpārdzīvojām par katru startu un patiesi priecājāmies par medaļām. Man bija prieks būt kopā ar motivētiem un pozitīviem jauniešiem,” par sacensību pieredzi stāsta Anabella.

Latvijas komanda šajā čempionātā nopelnīja 51 godalgu, tai skaitā divdesmit augstākā kaluma medaļas, 13 sudraba un 18 bronzas godalgas.

Latviju Baltijas valstu čempionātā pārstāvēja 40 labākie peldētāji no visas Latvijas. Jauniešu sastāvā Latvijas komandā iekļauti 14 sportisti, tostarp arī Anabella, junioru vecuma grupā startēja 17 Latvijas pārstāvji, bet pieaugušo jeb open ieskaitē mūsu valsti pārstāvēja 9 atlēti.  Divu dienu laikā sportisti katrā vecuma grupā cīnījās par uzvaru kādā no 30 individuālajām distancēm, kā arī noskaidroja labāko komandu stafešu peldējumos un kopvērtējumā. 

Rezultāti detalizēti: skatīt šeit

Anabella_starts.jpeg Latvijas izlase.jpeg

 

Informāciju sagatavoja:

Pāvels Murāns, tālr. 29240059

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu